A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Sinan Hoxha - 8 Me 2


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  50

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/03/2012

2012-03-18T01:19:16

Këngë e albumit:

"Super Hitet E Veres"

Këngë e albumit:

"Best Of (Alo Alo Ambulanca)"

Këngë e albumit:

"Egzistoj"


K'te komshiun tim dicka e mundon
cigaren nate e dite po pi ne ballkon
kur e pyesin shoket, qka po ndodh me ty
oh ma ka bo gruaja 8 me 2.

Ref: 2x
ohhh, ahhh,
ohhh, ahhh
se gruaja eshte bela

Po qtu desh gruaja mor qyqar
harrove sa mire ishe beqar,
qpo ndodh mor djale tani me ty
o ta bon gruaja 8 me 2

Ref: 2x
ohhh, ahhh,
ohhh, ahhh
se gruaja eshte bela

Se dashuria thone eshte si sheqer
por ne martese behet zeherr
mbyllesh porsi zogu ne kafaz
AH DU ME PI O SHOK SE PO PLAS...

Ref: 2x
ohhh, ahhh,
ohhh, ahhh
se gruaja eshte bela


Ky tekst u dërgua nga  diamant   ALDOooo
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018