A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sinan Hoxha - Cika Kosovare


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/01/2007

2007-01-22T03:50:10

Këngë e albumit:

"Best Of (Alo Alo Ambulanca)"

Këngë e albumit:

"Më Thuaj Po"


o dridhe qiko (2)
ah kjo qika kosovare osht e bukur shuuum.siq ma mori mendjen fare e m'ka len pa gjum veq per ty kam bese ja mora oh more bukuriii
ma ke qky zemren si fara falma syn e zi dridhe qiko at mindil dridhe belin pak ma mir dridhe dridhe qiko at mindil dridhe belin pak ma mir
oh sa lezet sa bukuri po lujn qikat per karshi sa lezet sa bukuri
hajde luj me mu ne valle oh moj shtatselviii dridhe qiko bukur dridhe at mindilin tiim eshte e bukur atmosfera kur ti nvalle luuuun nuk i shoh qika te tjera vetem ty te duuu
dridhe qiko at mindil dridhe belin pak ma mir dridhe dridhe qiko at mindil dridhe belin pak ma mir oh sa lezet sa bukuri po lujn qikat per karshi saa leezet sa bukuri po lujn qikat per karshi
dridhe qiko at mindil dridhe belin pak ma mir dridhe dridhe qiko at mindil dridhe belin pak ma mir oh sa lezet sa bukuri po lujn qikat per karshi
saa leezet sa bukuri po lujn qikat per karshi


Ky tekst u dërgua nga Rejhana
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018