A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sinan Hoxha - Sonte Kemi Dasem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/07/2012

2012-07-12T15:47:39

sonte kemi dasem
te gjith do ti ftojm
nusen me te bukur
ne do ta martojm

me dhender beqar
qe sja prish njeri
do ti tundim sazet
te bejm qejf mos
rrim

ref: 2x
pini ore pini beni
qejf mos rrini
sonte kemi dasem
te gjith do festojm
nusen me te bukur
ne do te martojm

heeeeeeeee he jasha kerceni
cuna aaaaaaaaaaa
aaa..............****


Ky tekst u dërgua nga Ana
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018