A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sinan Hoxha - Goc Tirone


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/07/2012

2012-07-12T15:47:39

Këngë e albumit:

"Best Of (Alo Alo Ambulanca)"

Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash"


goc e bukur goc tirone ti mos luaj me mua se un jam nje djal beqar e te djeg si zjarr
(2X)mos luaj me mua moj lozonjare se un jam nje goxha djale

(2x) me nga dale moj me nga dale se un jam nje djal beqar jo as pak mos luaj me mua goc tirone vec ty te dua

goc e bukur goc tirone ti mos luaj me mua se un jam nje djal beqar e te djeg si zjarr
(2X)mos luaj me mua moj lozonjare se un jam nje goxha djale

(4x)me ngadal moj me ngadal se un jam nje djal beqar jo as pak mos luaj me mua goc tirone vec ty te dua


Ky tekst u dërgua nga Mira
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018