A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Hoxha - Gervisht Ne Zemer


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/03/2015

2015-03-26T12:08:31

Këngë e albumit:

"Dashuria Dallg Dhe Djell"


vjen e me thua vetem ty te dua era qe fryn fjalet ti merr keq kur te dua keq kur nuk te dua por dashurit jo nuk ngjajn
provo te hysh ne zemer provo te hysh ne shpirt qe une te jem i yti nuk eshte kaq e veshtire
gervish dhe fito sme mjaftojn fjalet e tua ne zemer qello dhe atehere une do te dua hajde mos vono ti e para sje per mua veq zemren fito dhe ateher m"ke fituar mua

gervish dhe fito sme mjaftojn fjalet e tua ne zemer qello dhe atehere une do te dua hajde mos vono ti e para sje per mua veq zemren fito dhe athere m"ke fituar mua


Ky tekst u dërgua nga Flora
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018