A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sinan Hoxha - E Vetmja Shpres


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/10/2008

2008-10-10T13:34:42

Këngë e albumit:

"Më Thuaj Po"


jo shpesh me thua ti,
s'di a me do me shiko ne sy
je si gongje qe del ne pranver
c'do mengjes pa ty nuk ka djell
pa ty un jo nuk mund te jetoj
me thuaj po shpirtin ta qetesoj
nga zemra ime lotet po pikojn
ne jeten time je e vetmja shpresssssss

eja sonte bashk te dy te rrim
s'mundem te jotoj une dot pa ty
zemra hapma syrin zoti im
ndoshta neser neser do t'me vish

i kerkoj un syt e tu
por ty ket her te kam
zemra ime nga ty pret
pret veq nje po
i vetem c'do nate un jam
ty akoma te kam larg
ndoshta neser do te vish
t'me thuash po
i kerkoj un syt e tu
por ty ket her te kam
zemra ime nga ty pret
pret veq nje po
i vetem c'do nat un jam
ty akoma te kam larg
ndoshta neser do te vish
t'me thuash po


Ky tekst u dërgua nga  klajdi   aldi19
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018