A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Hoxha - Voglushe Bukuroshe


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/02/2013

2013-02-12T13:17:34

Këngë e albumit:

"Mozaik Kengesh Vol.2"

Këngë e albumit:

"Ah Sikur Te Vije"

Këngë e albumit:

"Më Thuaj Po"


Do te bej ate qe dua
Shpesh me thua per cdo nate
Vogelushe bukuroshe
Zemra ime ka nje hall
Ajo dot s'ndahet prej teje
Ti e di (ti e di)
Dhe kur ndjehet e vetmuar
Kerkon ty, kerkon ty

[Ref.]
Me mire le te flasin zemrat
Ato jemi une dhe ti
Perse valle te jene te ndara
Tjeter une e tjeter ti
Derdh vec lot kur ndjehem vetem
E kam frik mos te humb ty
Lutem naten kur del hena
Te me kthehesh perseri

Prit dhe pak se ndoshta kthehet
I them zemres per cdo nate
Pyete dhe ti zemren tende
A do te jesh me mua prap
Ajo dot s'ndahet prej teje
Ti e di (ti e di)
Dhe kur ndjehet e vetmuar
Kerkon ty, kerkon ty

[Ref.]
Me mire le te flasin zemrat
Ato jemi une dhe ti
Perse valle te jene te ndara
Tjeter une e tjeter ti
Derdh vec lot kur ndjehem vetem,
E kam frik mos te humb ty
Lutem naten kur del hena
Te me kthehesh perseri

Derdh vec lot kur ndjehem vetem,
E kam frik mos te humb ty
Lutem naten kur del hena
Te me kthehesh perseri


Ky tekst u dërgua nga KrissB
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018