A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sinan Hoxha - A Ke Fat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/02/2011

2011-02-15T18:31:44

Këngë e albumit:

"Egzistoj"


te shikoj dhe mendoj per ty jo nuk kam vler me largon me harron gjithmon nje shkak e gjen te shikoj dhe mendoj per ty jo nuk kam vler me largon me harron gjithmon nje shkak e gjen a ke fat ke fat gjakova ty te du a ke fat ke fat pse tallesh ti me mu a ke fat ke fat gjakova ty te du a ke fat ke fat pse tallesh ti me mu se beson ti dashurin me llastime po me qmend sonte jo mos me mundo tani e di se ti me do si beson ti dashuron me llastime po me qmend sonte jo mos me mundo ta e di qe ti me do.Je me fat qe per ty ne eresir derdha nje lot dashurin ty ta dhash por ti se vlerson dot,je me fat qe per ty ne ersir derdha nje lot dashurin ty ta dhash po ti se vlerson dot a ke fat ke fat gjakova ty te du a ke fat ke fat pse tallesh ti me mu...........


Ky tekst u dërgua nga Hajria
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018