A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Hoxha - Ah Kjo Zemer


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/03/2010

2010-03-19T17:44:51

Këngë e albumit:

"Mozaik Kengesh Vol.1"


Si s'te njoha pak me pare,
per sa kohe te kisha prane
tani qe ke shkuar larg
te kujtoj me lot e mall.

REF.:
Ah kjo zemer ah ky shpirt
s'mund ta presi dot vetmnie
nuk ka faj ky loti im
ti tradhtove dashurine
ti se di se sa po vuaj
dite e nate me duken muaj
po une si mund ta kaloj
prej nje dite te te shikoj.

Ndonjihere se di se si
çdo gje prap me kthen tek ty
por mendoj se eshte e kote
e gjithqka e kthej ne lot.

REF. x2:
Ah kjo zemer ah ky shpirt
s'mund ta presi dot vetmnie
nuk ka faj ky loti im
ti tradhtove dashurine
ti se di se sa po vuaj
dite e nate me duken muaj
po une si mund ta kaloj
prej nje dite te te shikoj.


Ky tekst u dërgua nga Eraa   prodixy1
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018