A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sinan Hoxha - Mbret Me Ty Jam


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/07/2012

2012-07-13T16:25:52

Këngë e albumit:

"Best Of (Alo Alo Ambulanca)"


Edhe sikur deti po te thahet
piramidat le te bien...
Mbreterit e botes le te dorezohen
un serisht me ty do t'jem....
Mbret me ty jam,
kur ty te kam
Dashuriaaaaaaa
Te merr shpirtin te merr zemren
skllav te le perjet,
i than detet oqeanet
flake botes ajo i ndez
Ne te dy jo nuk na trembin
dashuria jemi vet
Edhe nese sonte do te me thuash
se nje djale tjeter ke gjet
e kuptoj se vec kerkon te luash
jo me fjale ti nuk me tremb


Ky tekst u dërgua nga Gjergj Cakalli
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018