A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Hoxha - Une Pa Ty Jetoj Kot


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/03/2015

2015-03-26T12:08:31

Këngë e albumit:

"Dashuria Dallg Dhe Djell"


Kan kaluar ditë e netë
Që un jetoj vet
E vetmuar zemer e shkretë
një lajm po e pret

Ref:
Une pa ty jetoj kot
Askush se di
Se kam derdhur lot
As vet se di
Pse jam n'kët botë
Ditët i shty me një dit shpresë
Pa ty nje lajm po e pret
Para se të vdes

Ndoshta nesër un jam gjallë
Ndoshta dhe qyqja m'knon mbi varr
Ndoshta dhe ti m'kërkon me mall
E na takoft i madhi Zot
Do të tregoja në atë botë
Se kam derdhur lot
Se kam derdhur lot

Kan kaluar ditë e netë
Qe un jetoj vet
E vetmuar zemr e shkretë
Një lajm po e pret

Ref

Ndoshta nesër un jam gjallë
Ndoshta dhe qyqja m'knon mbi varr
Ndoshta dhe ti m'kërkon me mall
E na takoft i madhi Zot
Do të tregoja në atë botë
Se kam derdhur lot
Se kam derdhur lot


Ky tekst u dërgua nga Agnesa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018