A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sinan Hoxha - Usta Murat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/08/2012

2012-08-01T18:58:27


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Usta Murat" kënduar nga Sinan Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lufti Muca - Usta Murat

kom dyqonin ke Selvia
o usta murat
aty piqet kabunia
o usta murat

byrek ,byrek
o usta murat
4 copa bojn 2 pare
o usta murat

Luan Rrapushi - Usta Murat

kom dyqonin ke Selvia
o usta murat
aty piqet kabunia
o usta murat

byrek ,byrek
o usta murat
4 copa bojn 2 pare
o usta murat
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018