A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sinan Hoxha - Her Vjen Her Nuk Vjen


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2009

2009-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Ty Te Dua"

Këngë e albumit:

"Xhelozia"


a ke ardh o shpirt ne dynjo ti mu zemren me ma vra po a ka gjynah ma te madh o mem thon vi e mos me ardh

REF:
here vjen here nuk vjen ti ske zemer shpirti jem here te nda here te bashku kush dashuron edhe vun

a ke ardh o shpirt ne kete jete mos me lon synin me fjet nuk ka njeri pa merak o jo nuk di une me te dashte pak

REF:
here vjen here nuk vjen ti ske zemer shpirti jem here te nda here te bashku kush dashuron edhe vun


Ky tekst u dërgua nga Flora
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018