A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sinan Hoxha - S'dua Të Të Shoh


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  53

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2009

2009-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Xhelozia"


I
S'dua të t'shoh,
S'dua të t'shoh,
Mua m'harrove,
Tjetrin e do.

S'dua t'kujtoj,
Dua t'harroj,
Se kjo dashuri,
Për mu mbaroi.

Ref.2x:
Ç'më duhen sytë kur nuk të shoh,
Ç'më duhet jeta kur ti s'më do,
Jeta pa ty si me mbet pa sy,
Unë të desha vetëm ty.

II
Dua të vdes,
Kur ty të pres,
S'dua t'jetoj,
Se nuk kam më shpresë.

S'dua t'jetoj,
S'dua t'jetoj,
Sa shumë e desha,
por Ajo m'tradhtoi.

Ref.2x:
Ç'më duhen sytë kur nuk të shoh,
Ç'më duhet jeta kur ti s'më do,
Jeta pa ty si me mbet pa sy,
Unë të desha vetëm ty.

(naj naj na na naj ohh oohhh)

Ref.
Ç'më duhen sytë kur nuk të shoh,
Ç'më duhet jeta kur ti s'më do,
Jeta pa ty si me mbet pa sy,
Unë të desha vetëm ty.


Ky tekst u dërgua nga Betim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018