A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Hoxha - Falmu Mua Per Nje Nat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/03/2010

2010-03-09T21:03:54

Këngë e albumit:

"Më Thuaj Po"


Sërish për ty sonte mendoj
a kjo nat më tremb kur jam pa ty joo
një thirrje zemre po degjoj
nuk di tani ku të kërkoooj.

(2) her
Un jam i vetëm prap
ti zemren spo ma hap
ti mos u mendo më gjat
falmu mua për një nat.

Ref:(2)
Ty të dua shum o shpirti im
në zemër nuk kam tjetër dashuri
eja mos vono sa të dua un shikom
se ty të don kjo zemër vetëm ty.

Sërish për ty sonte mendoj
a kjo nat më tremb kur jam pa ty joo
një thirrje zemre po dëgjoj
nuk di tani ku te kërkoooj.

(2) her
Un jam i vetëm prap
ti zemrën spo ma hap
ti mos u mundo më gjat
falmu mua për një nat.

Ref:(2)
Ty të dua shum o shpirti im
në zemër nuk kam tjetër dashuri
(2)her- eja mos vono sa te dua un shikom
se ty të don kjo zemër vetëm ty.


Ky tekst u dërgua nga Lira
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018