A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sinan Hoxha - Syte Blu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  327

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/06/2013

2013-06-21T16:40:38

Muzika:

Alfred Sula

Teksti:

2 Step

Video Produksioni:

Pro Video

Këngë e albumit:

"Fantazi"

Këngë e albumit:

"Gili Gili"


Ata sy, ata sy
ngjyr blu, blu, blu
me mashtruan, me mashtruan
dhe i thash te du

Ata sy, ata sy
blu, blu, blu
me mashtruan, me mashtruan
dhe i thash te du

Ate nat e pash
mendjen ma mori
dhe i thash te dua ty
asaj ja thash ne sy

Ate nat e pash
mendjen ma mori
dhe i thash te dua ty
asaj ja thash ne sy

Ata sy, ata sy
ngjyr blu, blu, blu
me mashtruan, me mashtruan
dhe i thash te du

Ata sy, ata sy
blu, blu, blu
me mashtruan, me mashtruan
dhe i thash te du

O sa shum i du
ne mendje me mbeten ata sy blu
dhe pa kuptu
pa dashje m'kan lendu

O sa shum i du
ne mendje me mbeten ata sy blu
dhe pa kuptu
pa dashje m'kan lendu

Ata sy, ata sy
ngjyr blu, blu, blu
me mashtruan, me mashtruan
dhe i thash te du

Ata sy, ata sy
blu, blu, blu
me mashtruan, me mashtruan
dhe i thash te du

............

Ata sy, ata sy
ngjyr blu, blu, blu
me mashtruan, me mashtruan
dhe i thash te du

Ata sy, ata sy
blu, blu, blu
me mashtruan, me mashtruan
dhe i thash te du

Ata sy, ata sy
ngjyr blu, blu, blu
me mashtruan, me mashtruan
dhe i thash te du

Ata sy, ata sy
blu, blu, blu
me mashtruan, me mashtruan
dhe i thash te du

ata sy, ata sy


Ky tekst u dërgua nga  Aardita   EdisonVKartolina (1)

2018-05-10 15:04:43
Ata sy, ata sy
ngjyr blu, blu, blu
me mashtruan, me mashtruan
dhe i thash te du

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...