A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sinan Hoxha - Dy Dele


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  22

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/06/2013

2013-06-23T13:46:40

Këngë e albumit:

"Gili Gili"


dy dele
dy dele treqind pare

dy dele
dy dele treqind pare

cou moj nuse
cou nuse hidh ni valle

cou moj nuse
cou nuse hidh ni valle

merre dhendrrin
merre dhendrrin dore per dore

merre dhendrrin
merre dhendrrin dore per dore

marshallah
marshallah sa ju paska hije

marshallah
marshallah sa ju paska hije

si bakllava
si bakllava ne tepsie

si byreku
si byreku ne tepsie

mirmroma
mirmroma i zoti shpis e

mirmroma
mirmroma i zoti shpis e

a ke mish
a ke mish me naj dhane

a ke mish
a ke mish me naj dhan e

sa ka deti
sa ka deti uj e rane

sa ka deti
sa ka deti uj e rane

sa ka deti
sa ka deti uj e rane

miremroma
miremroma e zoja shpis e

miremroma
miremorma e zoja shpis e

a ke buk
a ke buk o me naj dhan e

a ke buke
a ke buke o me naj dhan e

sa ka deti
sa ka deti uj e rane

sa ka deti
sa ka deti uj e rane


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018