A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Hoxha & Seldi - Ah, Brune


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/07/2013

2013-07-20T12:43:36

Më Shumë Nga

Seldi Qalliu

Këngë e albumit:

"Fantazi"


Ne shtepi sonte nuk du me shku
Ajo vajza brune krejt me ka tranu
Ment m'i morri ajo vajza brune
Mirepo me lendoi ishte e lazdume

Mohito pinte me naze rrinte
E bukur dije se je je je je

Ref...x4
Ah brune llokume
Sa zemra ke lendu
Ah brune llokume
Me thuaj se te du

Asnjehere jo nuk kam besu
Se ne shikim te pare kam me u dashuru
Ment m'i morri ajo vajza brune
Mirepo me lendoi ishte e lazdume

Mohito pinte me naze rrinte
E bukur dije se je je je je

Ref...x4
Ah brune llokume
Sa zemra ke lendu
Ah brune llokume
Me thuaj se te du

...

Ref...x2
Ah brune llokume
Sa zemra ke lendu
Ah brune llokume
Me thuaj se te du

Ah brune llokume


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018