A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Singro është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Maj 2019, Singro publikon videoklipin "Vallah"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albotoxic

Last Daddy

B-Master

Ghost

Big Dushi

Mirvy'y

Eles

Berato

Zeeni

Dyshasi


Tags: Singro

Krijo Një Kartolinë