A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sk3rdi - Unike  (Feat. Lil Elio & Shkaterruesi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/12/2011

2011-12-18T18:52:01


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Unike" kënduar nga Sk3rdi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sk3rdi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Egzona Dedaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Origjinale jam komplet
Jetoj ashtu si dua vet
Askujt si jap un llogari
As ku do te shkoj e as kur do te vij
I thash te gjitha sot o shpirt
Mos thuaj neser se kam diitt
E nese do te jemiiii bashke
Me mir tregom e ma mir thuaj e thash

Reff: 2x

Unikeeee
Une jam unikate
Kuptojeeee
Me ruaj si syte
Unikeeee
Plus edhe sharmante
Nese sma din vleren
Ma von ke mem lyp

Origjinale fut e kry
Me duket se kam lind per ty
Vetem nje pyetje e kam
Ne zemren tende se di a jam a sjam

Reff: 2x
Unikeeee
Une jam unikate
Kuptoje
Me ruaj si syte
Unike
Plus edhe sharmante
Nese sma din vleren
Ma vone ke mem lypMë Shumë...