A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Skender Buzoli - Orient/Zurna


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/10/2018

2018-10-09T20:53:46


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Orient/Zurna" kënduar nga Skender Buzoli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Skender Buzoli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin