A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Skender Xhafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Skender Xhafa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Më datë 26 Nëntor 2010, Skender Xhafa publikon videoklipin "Milioneri". Më datë 2 Prill 2011, Skender Xhafa publikon videoklipin "Mos Harro". Më datë 23 Shkurt 2012, Skender Xhafa publikon videoklipin "Kuzhinieri". Më datë 13 Shkurt 2013, Skender Xhafa publikon videoklipin "Amerike". Më datë 13 Shkurt 2013, Skender Xhafa publikon videoklipin "Në Gurbet". Më datë 31 Mars 2013, Skender Xhafa publikon videoklipin "Violina". Më datë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Perseri Me Ju


» Dërgo Një Këngë »

Ecja Permes Londres
Amerike
Në Gurbet
Kuzhinieri
Milioneri
Violina
Potpuri
Mos Harro


Artistë Të Ngjashëm:

Lap Logu

Adnan Bala

Gazmend Fazliu

Ardjan Jaku

Ben Goxhaj

Elidon Çelaj

Skender Cela

Zeqir Kryeziu

Gëzim Salaj

Hajro Pepa


Tags: Skender Xhafa

Krijo Një Kartolinë