A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Skillz - Do Të Mari Malli  (Feat. Flori)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Featuring

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer '07"

Këngë e albumit:

"Aftsi"


do të mari malli ty do të mari malli
te t'perqafoj edhe nje her dot mari malli

do te mari malli ty do te mari malli
te dua sdo me thuash, dikush do ta ndali

LEDRI:
so problem secili sen vjen në'ven , kush ko mu kon rahat e kush mo sun flen,
ka me kalu koh kur ka me t'ra en'men kur ec tu bo gabime e kohen sun e kthen
me kqyr drejt te une je kan ne venin e par ne Vend t'meje ka ardh malli me t'marr
jom larg teje ama gjith ki mem pas AfeR sjom tu rrejt kur bjen me flejt edhe me sheh N'ANDËRR
Teater nuk O kjo sko kurkush kurgjo n'dor nëse po ateher un e kom rolin kryesor
Mos luj me zjarr se si PIROMAN un e kalli besom ZEMER ty DO TË MARI MALLI
Mu kthy edhe nji here ku je kane at'here n'xerre ditarin e jetes cdo shënim merre
Keq sum len ama shum keq um vjen se i du krejt macat op sun ngaj si qen!

do te mari malli ty do te mari malli
te t'perqafoj edhe nje her dot mari malli

do te mari malli ty do te mari malli
te dua sdo me thuash, dikush do ta ndali

Sot për sot nesër nesër e dje u kon dje "s'pom njeh kur po t'shoh" "pra s'po t'njoh kur pom sheh"
e di mrena ça m'sheh pi asaj ça menon ki me pas qef M'fal po shum ka me kon von
T'kom thon ne fillim mos u ngut me ba gabim se ReaL jom Vete realiteti ka me te dal tregim
Serial a film sko mo epizoda une me ty sko mo repriza se edhe ato jon kry
Ku jom e kah shkoj me kon jom e ca boj t'intereson me dit m'fal po sun t'kallxoj
Sun gjen kërah asi muhabeti "RraLL Ski" "ku del" "dikah pret mem pa" "Met vet pret ska"
Deri sa merr vesh se afër teje sjom t'merr malli se afër teje sjom
Ç'ka nëse une afër teje sjom t'merr malli se afër teje sjom

do të mari malli ty do të mari malli
të t'përqafoj edhe nje her dot mari malli

do të mari malli ty do të mari malli
të dua sdo me thuash, dikush do ta ndali

do të mari malli ty do të mari malli
të t'përqafoj edhe nje her dot mari malli

do të mari malli ty do të mari malli
të t'përqafoj edhe nje hër dot mari malli

do të mari malli ty do të mari malli
te dua sdo me thuash, dikush do ta ndali

do te mari malli ty do te mari malli
te t'perqafoj edhe nje her dot mari malli

do te mari malli ty do te mari malli
te dua sdo me thuash, dikush do ta ndali


Ky tekst u dërgua nga  Rezarta   kjufest
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018