A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Skivi - Cka Po Bojna Sonte


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/07/2012

2012-07-27T20:35:54

A je i lir

normal
per ty kom me kon ma i miri
Kom me kon ma i shtiri

Sa menova Meta vet
I thash vetit meta vet
Erdhen dostat e pash qe sjom vet
Qka i bjen kjo Gjith me bo rap

Po mas shum sinqeritet
Ndaj njoni tjeter ma shum
respekt
Krejt me honger krejt me pi
Krejt me qi Krejt me bo lek

Du me bo muzik
Dit per dit nat per nat
Skom mu nal edhe pik
Dit per dit nat per nat

Per krejt ata qe punojn gotat nalt mos u nal
Nese je tu dal provo thirre tonen
une thirra me temen po dal

Krejt e din i kahit jom
Nprishtin krejt jeten e kom
nBin qdo dit qdo vikend une jom
Knej anej non stop en nxon

Non Stop en nxon pra
Rock star jeten e shpejt
Prej dites tpar qe kom lind e kom vrejt pidh none njet e njet i drejt

Undecova pa u vrejt
Kur em shohin mnjohin krejt
Syt e kuq po sjom tut vrejt
Sjom i huqt Po nuk jom strejt

Hajde huqim sa ma shpejt
Grey Goosin e pina krejt
Vet une nuk tlo
Sonte ti je me mu Babe


Ky tekst u dërgua nga  ismeti19Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018