A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Smail Puraj & Viola - Per Ju Gurbetqare


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/01/2018

2018-01-20T14:59:17

Më Shumë Nga

Viola

Këngë e albumit:

"Po Vjen Nusja"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Ju Gurbetqare" kënduar nga Smail Puraj & Viola.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Smail Puraj & Viola i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...