A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Snovv është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 31 Maj 2019, Snovv publikon videoklipin "Chill". Teksti i këngës u shkrua nga Snovv....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eir

Kaltrina Pepaj

Dori (Rap)

BOXi

Manii

Out Lawz-E

Lil Linda

Adriana Hisker

Maria Zeme

Dorina


Tags: Snovv, Fjolla Raci

Krijo Një Kartolinë