A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sokol Fejza

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Sokol Fejza është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 5 Dhjetor 2012, Sokol Fejza publikon videoklipin "Kismeti Dhe Paret". Më datë 24 Shkurt 2014, Sokol Fejza publikon videoklipin "Moj Lezeti Mbi Lezet". Videoklipi u prodhua nga Max Production. Më datë 23 Nëntor 2017, Sokol Fejza publikon videoklipin "Vajze Me Naze"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gramoz Tomorri

Klordian Rama

Behar Spahiu

Geron Dervishi

Perlat Pashaj

Emiljano Dhe Grupi

Nimet Sulkaj

Ylli Alushaj

Artan Korra

Gerti Hyka


Tags: Sokol Fejza

Krijo Një Kartolinë