A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Soni Modena

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Soni Modena është një instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 31 Dhjetor 2018, Soni Modena publikon videoklipin "Manuel". Më datë 13 Gusht 2019, Soni Modena publikon videoklipin "Beautiful"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Geni Vesholli

Zani Loca

Kapo Ferrunaj

Hary-B

Andi AD

Mufail Tolaj

Flame

Fersan Jahiu

Matolale

Fitim Bajra


Tags: Soni Modena

Krijo Një Kartolinë