A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sophie Castriota

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Sophie Castriota është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Stërmbesa e Skënderbeut, Sophie Castriota këndon në këngën “Xhamadani vija vija”. Bukuroshja me një zë mjaft të ëmbël është brezi i 14-të i heroit tonë kombëtar, Gjergj Kastriot Skënderbeu. Sophie është përfolur se ishte në lidhje me reperin prishtinas, Skivin, me të cilin është parë disa herë në rrugët e Prishtinës. Por, çifti besohet se i ka ndërprerë relacionet e tyre për shkak të distancës. Sophie Castriota is a talented Australian musicia...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Erisa Dragoshi

Blerina Osaj

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Anisa Dervina

Kristela Gjoka

Jona Koleci

Juna Manaj

Liridona Sinani (Dona)

Kristine Elezaj

Donjeta Krasniqi


Tags: Sophie Castriota, Sophie Kastriota

Krijo Një Kartolinë