A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
South Crow

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: South Crow është një grup artistësh. Në Dhjetor 2014, South Crow marrin pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "E Jemja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

2b

Dissaster's

Out Laws

Samch3

Grupi Junior

4 Steps

Last Point

Shteti Crew

Bf Clicka

Shqiponja Zeze


Tags: South Crow

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018