A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sovran Olluri - Ti Nuk Po Merzitesh


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/01/2016

2016-01-15T15:49:24

Këngë e albumit:

"Live 2016"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Nuk Po Merzitesh" kënduar nga Sovran Olluri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sovran Olluri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Labi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

kan kaluar disa dit une pa t' pa ty kam menduar se do te mundem pa ata sy kthehu zemer dhe me fal per ty kam shum mall kthehu zemer dhe me fal per ty kam shum mall ti nuk po merzitesh mua fryma m' ndalet njeher gabimi i zemres si falet ti nuk po merzitesh mua fryma ndalet kan kaluar disa dit une pa t'pa ty kam menduar se do mundem pa aty sy kthehu zemer edhe me fal per ty kam shum mall kthehu zemer dhe me fal per ty kam shum mall ti nuk po merzitesh mua fryma m'ndalet njeher gabimi i zemres si falet


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018