A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sovran Olluri - E Ti Moj Nuse


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/01/2016

2016-01-15T16:03:19

Këngë e albumit:

"Live 2016"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Ti Moj Nuse" kënduar nga Sovran Olluri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sovran Olluri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Adelina Ismaili. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

e ti moj nuse e kujna je o kujna je e
e une nanen o do ta du o moj do ta du se ka lind o sokol o permu o sokol o permu
e ti moj nuse e kujna je e kujna je ee e une baben more do ta du o moj do ta due se ka lind o sokol o permu o sokol o permu
e ti moj nuse e kujna jeee oooo
e une motren moree do ta du o moj do ta dueeee se kalin sokol o permuuuuuuuuuu


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018