A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sovran Olluri - Kthema Zot


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

//

Këngë e albumit:

"Live 2016"


shum vite kan kaluar ti je martuar un jam martuar
njerezit kane harruar sa shume jemi dasht
Asgje nuk ka ndryshuar
nuk u shua
veq u shtua dashuria
qe per ty une e kam pas
Pse shuhen dashurit e mdha
a osht fajtor njeriu a osht fati
ne te dy me sjemi bashk
veq per nje fjal goje veq per inati.

Ref 2
Kthema zot kthema kohen dua ta takoj
te lutem zot
dhe nje here dua ta perqafoje
ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru
ti them se ende e du
dhe me shum e du .

Shume vite kan kaluar
Ti je martuar une jam martuar
njerezit kane harruar
sa shume jemi dasht
Asgje nuk ka ndryshuar
nuk u shua veq u shtua
ashuria qe per ty
une e kam pas
Pse shuhen dashurit e mdha
a osht fajtor njeriu a osht fati
ne te dy me sjemi bashk
veq per nje fjal goje veq per inati.

Ref 2
Kthema zot kthema kohen dua ta takoj te lutem zot
edhe nje here une ta perqafoje ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru ti them se ende e du dhe me shum e du

Kthema zot kthema kohen dua ta takoj te lutem zot
edhe nje here une ta perqafoje ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru ti them se ende e du dhe me shum e du .