A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sovran Olluri - Me Tradhti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/04/2017

2017-04-08T17:00:00

Dikur bashke e sot te huaj
Nuk e di kush na mallkoj
Ti po knaqesh une po vuaj
Si je ti pa ty jetoj
Qaj zemer qaj moj zemer pa dashni nuk paska jet
Qaj zemer qaj moj zemer kurgja tjeter sme ka mbet

Me tradhti ma ktheve krejt
Kjo dashni per ty ska vlejt
Qka mbane a qka mbane kurr ma keq sma kishe ba
Qka mbane a qka mbane jeten tem ti ma ke vra

Pse moj nuk i tutesh zotit sa ngjynah ke hi me mu
Nsyt e mi kur e sheh lotin nuk tbjen men ty me u pendu
Qaj zemer qaj moj zemer pa dashni nuk paska jet
Qaj zemer qaj moj zemer kurgja tjeter sme ka mbet

Me tradhti ma ktheve krejt
Kjo dashni per ty ska vlejt
Qka mbane a qka mbane kurr ma keq sma kishe ba
Qka mbane a qka mbane jeten tem ti ma ke vra...


Ky tekst u dërgua nga F.XheladiniKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018