A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Spirit Voice

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Spirit Voice është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ato ishin vajzat e para që dolën me klipin e tyre në një fuoristradë, sic ishte edhe titulli i këngës. Ato sillnin freskinë e rininë e moshës nëpërmjet stilit dhe trendit të fundviteve ’90. Asokohe në Tiranë zhvilloheshin audicione nga një studio muzikore, e cila do të formonte grupin e parë “pop”, në përbërje të të cilit do të dominonin vajzat. Formacioni do të quhej “Spirit Voice” (Zëri i Shpirtit), pasi pjesëtaret e grupit ishin te gjithe besi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Soni Malaj

Ish-Anëtar i grupit

Elia Zaharia

Ish-Anëtar i grupit

Dorina Tiko

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Natyral

Alar Band

Dreams

Alternative

Plisat

Revolt Klan

Marigona

Qelbanix

Ere E Tepelenes

Grupi Tepelenes


Tags: Spirit Voice, Soni Malaj, Elia Zaharia, Dorina Tiko

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018