A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Stealth

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  97
  • Vendlindja:
  • Burrel 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Stealth është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertet Fatjon Dibra. Ne vitin 1998, emigroi ne Angli ne moshen 6 vjeçare. Jeton ne East London. Stealth ka nje djale dhe ben pjese ne grupin Hellbanianz. Më datë 19 Nëntor 2016, Stealth publikon videoklipin "Ky O Stili". Më datë 18 Dhjetor 2016, Vinz publikon videoklipin "Nobody", në bashkëpunim me Stealth. Më datë 10 Shkurt 2017, Stealth publikon videoklipin "Nuk Ka Dashni", në bashkëpunim me Vinz. Më datë 28 Korrik 2017, Vinz...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Hellbanianz

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ace

Mody

Varrosi

Tru Pak

Çartani

Blazer

Doza

Bohemi

Leuname

KMC


Tags: Stealth, Fatjon Dibra

Stealth në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018