A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Stefan Marena

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Stefan Marena është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai studion për regji dhe shumë shpejt pret të diplomohet në Akademinë e Arteve. Stefan Marena e kemi parë të luajë rolet kryesore në Musical-ët e Tv Klan. Aktrimin dhe muzikën ai i shikon të lidhura bashkë dhe i ndërthur gjithmonë. Në vitin 2009, Stefan Marena merr pjesë në Star Academy Albania 4. Në Dhjetor 2009, Stefan Marena merr pjesë në Festivali i 48-të në RTSH me këngën "Rete S'na Ndajne". Në vitin 2011, Stefan Marena merr pjesë n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Pjesëmarrës në

Star Academy Albania

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bardhi Beselica

Aldo Bardhi

Papush Sadiku

Verim Zendeli

Egland

Xhustino Hasani

Anxhelo Miho

Andi Stafuka

Loni Gashi

Elisa


Tags: Stefan Marena

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018