A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Stefi Prifti & Endri Prifti

Ne Pijetore Un Jam Ulur ➡ Είμαι καθισμένος στην παμπ

 Shqip ➡  Greqisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Serenay


Ne Pijetore Un Jam Ulur

Ne pijetore un jam ulur
Dhe po pija vetem
Per ata dy syte e bukur moj
Qe sme lan te qete

Se ti, vetem qaje
Spranoje te qeshje
Por therrisje si e marre moj
Hajde hajde x2

Dashurova syte e bukur
Syte e djallezise
Se m'harrove me shkaterrove moj
Ma humbe rinine x2

Se ti, ti vetem qaje
Spranoje te qeshje
Por therrisje si e marre moj
Hajde hajde x4


Είμαι καθισμένος στην παμπ

Είμαι καθισμένος στην παμπ
Κι έπινα μόνος
Για εκείνα τα δυο όμορφα μάτια
Που δε μ'άφησαν ήσυχο

Γιατί εσύ, μόνο έκλαιγες
Δε δεχόσουν να γελάσεις
Αλλά φώναζες σαν τρελή
Άιντε άιντε χ2

Ερωτεύτηκα τα όμορφα μάτια
Τα διαβολεμένα μάτια
Γιατί με ξέχασες βρε με διέλυσες
Μού έφαγες τα νιάτα χ2

Γιατί εσύ, εσύ μόνο έκλαιγες
Δε δεχόσουν να γελάσεις
Αλλά φώναζες σαν τρελή
Άιντε άιντε χ4

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018