A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Stefi Prifti
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

Stefi Prifti është këngëtar i njohur. Në Dhjetor 1991, Stefi Prifti merr pjesë në Festivali i 30-të në RTSH me këngën "Ne, Studentet".

Në Dhjetor 1992, Stefi Prifti & Angelika Guri marrin pjesë në Festivali i 31-të në RTSH me këngën "Më Bukur Do Të Jetë".

Në Dhjetor 1994, Stefi Prifti & Endri Prifti marrin pjesë në Festivali i 33-të në RTSH me këngën "Fati Në Udhëkryq".

Në Nëntor 2007, Ciljeta merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Kur Kendoj Serenate", në bashkëpunim me Stefi Prifti & Endri Prifti.

Në Dhjetor 2008, Stefi Prifti & Endri Prifti marrin pjesë në Festivali i 47-të në RTSH me këngën "Ti Bere Faj".

Në Dhjetor 2009, Stefi Prifti & Endri Prifti marrin pjesë në Festivali i 48-të në RTSH me këngën "U Dogja Mrekullisht".

Në Dhjetor 2011, Stefi Prifti & Endri Prifti marrin pjesë në Festivali i 50-të në RTSH me këngën "Iluzion".

Në Nëntor 2013, Stefi Prifti & Endri Prifti merr pjesë në Kënga Magjike 2013 me këngën "Jepe", në bashkëpunim me Crazy Band.

Në Mars 2014, Stefi Prifti & Endri Prifti marrin pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Harroje".

Në Maj 2014, Stefi Prifti & Endri Prifti marrin pjesë në Top Fest 11 me këngën "Ti S'e Meriton".

Në Prill 2015, Stefi Prifti & Endri Prifti marrin pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 14 me këngën "Ti S'e Meriton".

Në Mars 2014, Stefi Prifti & Endri Prifti marrin pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Korçare".

Në Nëntor 2014, Stefi Prifti & Endri Prifti marrin pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Mamen Ti Mos E Genje".

Më datë 15 Korrik 2016, Lauresha publikojnë videoklipin "Bang Bang", në bashkëpunim me Stefi Prifti & Endri Prifti. Muzika e këngës u punua nga Gent Myftaraj, teksti u shkrua nga Rozana Radi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Gent Myftaraj.

Më datë 2 Dhjetor 2016, Aleksandër Gjoka publikojnë videoklipin "Jeta Ime", në bashkëpunim me Stefi Prifti & Endri Prifti.

Në Shtator 2016, Stefi Prifti & Endri Prifti marrin pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Per Ty".

Më datë 13 Korrik 2017, Stefi Prifti & Endri Prifti publikojnë videoklipin "Jemi Dy". Muzika e këngës u punua nga Stefi Prifti, Endrit Shani, teksti u shkrua nga Pandi Laço, ndërsa për orkestrimin u kujdes Endrit Shani. Videoklipi u prodhua nga Max Production.

Më datë 26 Gusht 2017, Stefi Prifti & Endri Prifti publikojnë videoklipin "Bej Qejfin Tamam". Muzika e këngës u punua nga Endri Prifti, Stefi Prifti, teksti u shkrua nga Pandi Laço, ndërsa për orkestrimin u kujdes Gent Myftaraj. Videoklipi u prodhua nga Max Production.

Më datë 15 Nëntor 2017, Stefi Prifti & Endri Prifti publikojnë videoklipin "Ty Te Desha Ty Te Dua". Muzika e këngës u punua nga Endri Prifti, Stefi Prifti, teksti u shkrua nga Endri Prifti. Videoklipi u prodhua nga Max Production.

Në Tetor 2017, Stefi Prifti & Endri Prifti marrin pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "E Prek Magjine".

Në Dhjetor 2017, Stefi Prifti & Endri Prifti marrin pjesë në Festivali i 56-të në RTSH me këngën "Mesazh".

Më datë 13 Qershor 2018, Stefi Prifti & Endri Prifti publikojnë videoklipin "Emigranti". Muzika e këngës u punua nga Endri Prifti, teksti u shkrua nga Endri Prifti, ndërsa për orkestrimin u kujdes Endrit Shani. Videoklipi u prodhua nga MAX Production.

Më datë 24 Korrik 2018, Eli Malaj publikon videoklipin "Jare A Korçare", në bashkëpunim me Endri & Stefi. Teksti u shkrua nga Avni Qahili.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

I ati i

Maria Priftit

Vëllai i

Endri Priftit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Më shumë artikuj nga Stefi Prifti »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018