A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Stefi Prifti & Endri Prifti - Ne Pijetore Un Jam Ulur


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/07/2013

2013-07-13T13:43:28

Më Shumë Nga

Endri Prifti

Këngë e albumit:

"Dua Te Me Tregosh..."
Ne pijetore un jam ulur
Dhe po pija vetem
Per ata dy syte e bukur moj
Qe sme lan te qete

Se ti, vetem qaje
Spranoje te qeshje
Por therrisje si e marre moj
Hajde hajde x2

Dashurova syte e bukur
Syte e djallezise
Se m'harrove me shkaterrove moj
Ma humbe rinine x2

Se ti, ti vetem qaje
Spranoje te qeshje
Por therrisje si e marre moj
Hajde hajde x4


Ky tekst u dërgua nga ErgiKartolina (1)

2018-06-12 07:29:11
Ne pijetore un jam ulur
Dhe po pija vetem
Per ata dy syte e bukur moj
Qe sme lan te qete

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018