A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Stefi Prifti & Endri Prifti - Sa Te Deshte Lalka Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/07/2013

2013-07-13T13:43:30

Më Shumë Nga

Endri Prifti

Këngë e albumit:

"Perla Qytetare"

Këngë e albumit:

"Dua Te Me Tregosh..."


A s'ishe ti, syzeza moj s'ishe ti
qe me ato naze, me fute moj ne zili

Se do ta mesoj
Edhe ty rakine
Se kur jam i pire o moj lule
S'ta gjej dot shtepine

Se do ta mesoj
Deri sa te vdes
Se kur jam pa ty o moj lule
S'di te buzeqesh

Ref...x2
Sa te deshte moj lalka ty
Qe kish mendjen veç tek ty
Shkaketare me je ti
Per kete vere moj qe po pij

Se do ta mesoj
Edhe ty konjakun
Se kur jam i pire o moj lule
S'ta gjej dot sokakun

Se do ta mesoj
Deri sa te vdes
Se kur jam pa ty o moj lule
S'di te buzeqesh

Ref...x2
Sa te deshte moj lalka ty
Qe kish mendjen veç tek ty
Shkaketare me je ti
Per kete vere moj qe po pij

...

Ref...x2
Sa te deshte moj lalka ty
Qe kish mendjen veç tek ty
Shkaketare me je ti
Per kete vere moj qe po pij


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018