A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Stefi Prifti & Endri Prifti - Ty Te Desha Ty Te Dua


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/11/2017

2017-11-15T19:45:59

Më Shumë Nga

Endri Prifti

Muzika:

Stefi Prifti

Muzika & Teksti:

Endri Prifti

Video Produksioni:

MAX Production


2x
Un u lodha, u lodha
Jeten time e shijova
S'kam asgje un ne kte jet
Veç kujtimet me kan mbet

REF.:
Ty te desha, ty te dua
M'ka marr malli po te shkruaj
Veç per ty un po mendoj
Sa t'kem jet per ty do t'rroj
M'ka marr malli po te shkruaj
Ta dish sa shum je per mua
Nuk me ngopin buzet e tua
Jeta ime je per mua

2x
Siç mund t vuaje nje shqiponj
Kur ka krahet e thyer
Kshu po vuaj edhe un
Ah dashni, m'ke tradhetu!

REF.:
Ty te desha, ty te dua
M'ka marr malli po te shkruaj
Veç per ty un po mendoj
Sa t'kem jet per ty do t'rroj
M'ka marr malli po te shkruaj
Ta dish sa shum je per mua
Nuk me ngopin buzet e tua
Jeta ime je per mua


Ky tekst u dërgua nga Aida SalaKartolina (2)

2017-12-06 16:36:42
m’ka marr malli po te shkruaj
ta dish sa shum je per mua
nuk me ngopin buzet e tua
jeta ime je per mua
2017-12-06 16:36:57
ty te desha ty te dua
m’ka marr malli po te shkruaj
veç per ty un po mendoj
sa t’kem jet per ty do t’rroj

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018