A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Stelios Rokkos

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Limnos 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
  • Mosha:
  • 54 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Stelios Rokkos është një këngëtar i huaj i njohur. Ξεκίνησε με την κιθάρα του, να ανακαλύψει αυτόν τον μαγικό κόσμο της μουσικής από παιδί και σιγά σιγά τα κατάφερε. Στην τρυφερή ηλικία των 15 μόλις χρόνων, βρέθηκε να κάνει συναυλίες στην Αμερική, την Ευρώπη και το Ισραήλ, σαν κιθαρίστας, δίπλα σε μεγάλα αστέρια της Ελληνικής μουσικής σκηνής. Το ταλέντο του όμως, δεν περιορίστηκε στην κιθάρα, παράλληλα έγραφε στίχους και μουσική και ξεκίνησε να εμφανίζεται σε νυχτερινά κέντρα, παίζοντας και τρ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Teoman

Mahsun Kirmizigul

Alihan

Joe Dassin

Tunisiano

Nick Kamarera

Kenan Doðulu

S-Kyz

Karl Afrikaf Appela

Zafer Peker


Tags: Stelios Rokkos

Krijo Një Kartolinë