A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  1292
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Stresi është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, lindi në Tiranë dhe aty kaloi pjesën më të madhe të fëmijërisë deri kur familja u largua për në Belgjikë. Gjate ketyre viteve, ai kënduar dhe interpretuar në disa shfaqje që organizoheshin për shqiptarët e diasporë. Jetoi atje për disa vite deri në 2007-ën. Djali çapkën kishte tentuar të largohej me shokët për në Greqi, ndaj mamaja e quante “Stresi”. Ai është fëmija më i vogël dhe ka një motër e një vëlla. Stre...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

2 🔥🔥

Anëtar i labelit

Banda Butuesi

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare

Rruge Pa Kthim (2010)

Bad Boys


» Dërgo Një Këngë »

Real Life
Big Booty
Shokun S'e Lo
Bad Boys
GTA
Me Fal
Më Fal 2
Ushtari Rruges
Thirrni Eulexin
Love Story


Përkthime (5)


Artistë Të Ngjashëm:

Big Basta

Noizy

D.U.D.A.

2Ton

BimBimma

Lyric Master

Getinjo

Majk

Action Bronson

Gold AG


Tags: Stresi, Arkimed Lushaj, Stressi, Stresinjo, Trc

Stresi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë