A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Fenë Myslimane

Gezuar Bajramin

Sot eshte Bajram
gezohuni o musliman
sot ne po festojme
Allahun po e adhurojm
te gjithe te bashkuar
si vllezer te vertete
o sa jemi te gezuar
qe Islamin e kemi fe
feston sot Kosova
feston e gjithe bote Islame
te gjithe o musliman
me Fat kete Bajrame

- poezi nga Sulejman Agaj


- Poezia u dërgua nga Sulejman Agaj -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  8


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018