A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sulltan Hajolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Sulltan Hajolli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Hekuran Krasniqi ka njoftuar se do publikojë së shpejti videoklipin "Jeten Ta Fali", në bashkëpunim me Sulltan Hajolli. Më datë 23 Shkurt 2018, Turab Hajolli publikon videoklipin "2 Sikur 200", në bashkëpunim me Sulltan Hajolli. Më datë 16 Prill 2018, Hekuran Krasniqi publikon videoklipin "Asaj", në bashkëpunim me Sulltan Hajolli....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mursel Murseli

Ilir Tironsi

Altin Tirona

Skender Buzoli

Egzoni Vogel

Ladi Toska

Emi Loca

Soni I Vogel

Aldi Loci

Hysen Trubareva


Tags: Sulltan Hajolli

Krijo Një Kartolinë