A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Syart Veliu

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 12 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Syart Veliu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Vijon mësimet në shkollën private "Hello Academy of Education". Syart Veliu punon në studion e z. Hekuran Bllaca, i cili është iniciator për suksesin e Syart Veliu-t. Më datën 22 Shtator 2018, Syart Veliu publikon këngën e parë me titull "Hajde Dalim"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ylli Gexha

Euron Selimi

Ylli Behluli

Renato Sakica

Endi Muca

Arbër Hajdari

Immortal X

4NI

Ralddi

Drion Shaqiri


Tags: Syart Veliu

Krijo Një Kartolinë