A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Tahir Drenica - Fehmi Dhe Xheve Lladrofci


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/06/2014

2014-06-21T03:15:25


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fehmi Dhe Xheve Lladrofci" kënduar nga Tahir Drenica.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Tahir Drenica i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018