A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Tahir Drenica - Un Ne Ket An E Ti Ne At An


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/03/2009

2009-03-28T22:30:47

here ne gjybe kajhere ne dallam
karamfil ej lule ne ball ej aman aman

karamfil lulja e allit
po te perbej n'syt e ballit aman aman

n'syt e balli po te perbej
tjeter kush mos te marrin ere aman aman

ti ne natan un ket an
nermjet kena ni sokak ej aman aman

nermjet kena ni sokake
nime koke si m'kan than ej aman aman

nime koke si m'kan than
si kur ylli me bajrak ej aman aman

natje ngjitesh n'pramje zdirgjesh
as selam as merhaba ej aman aman

as selam as merhaba
prej marakut ment shkun hava ej aman aman


Ky tekst u dërgua nga  drenasi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018