A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tani Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Tani Berisha është një këngëtar i njohur. Në Nëntor 2013, Tani Berisha merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Te Dua Ty". Më datë 10 Gusht 2015, Tani Berisha publikon videoklipin "Çika Shqiptare". Muzika e këngës u punua nga vetë Tani Berisha, teksti u shkrua nga vetë Tani Berisha, ndërsa për orkestrimin u kujdes Dritjon Selmani. Më datë 29 Qershor 2017, Tani Berisha publikon videoklipin "Kalle çike". Muzika e këngës u punua nga vetë Tani Berisha, teksti u shkrua nga vetë Tani ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

B-King

Ardi (Ardian Hasaj)

Alban Emiri

Breaker G

Bekim Halili

Nysret Hyseni

Nusran Fera

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Osman Shehu

Kacho


Tags: Tani Berisha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018